מה זה חדר בריחה?

למשחק כינויים שונים ומגוונים, חדר בריחה, אסקייפ רום, משחק הימלטות, משחק בריחה, בריחה מהחדר, חדר מילוט, חדר קווסט, חדר בילוש או בשמו המוכר יותר Escape Room, בכל מקרה דבר מדובר בבילוי חברתי מטורף שכובש את העולם בסערה.
במשך 60 דקות אתם תהיו נעולים בחדר מלא מסתורין, חידות ומשימות מאתגרות והמטרה היא אחת – לברוח ממנו!
לכל חדר יש סיפור שונה ואתם נכנסים לתוך העלילה ומרגישים ממש בתוך הסיטואציה – מדובר באופציה מיוחדת לבילוי, חוויה מתוחכמת ומעניינת. בניגוד לצורות בילוי אחרות כמו סרטים, הצגות ומופעים, כאן אתם לא צופים אלא משתתפים, שמשפיעים על המתרחש. החדר ינתק אתכם מהיום יום שלכם, יכריח אתכם לחשוב, להיות יצירתיים, ולשתף פעולה על מנת להצליח.

Escapism מציעה חוויה קבוצתית מגבשת ומקורית. אם אתם מחפשים בילוי משפחתי, בילוי עם חברים, רוצים לצאת לדייט מקורי, מארגנים יומולדת או מסיבת רווקים/ות, או שאתם עמיתים לעבודה שמחפשים פעילות מגבשת ומקורית
במקום עוד פעילות רגילה, כאן תזכו למצות את כישוריכם הנסתרים, להפעיל את הראש, לחשוב, להתרגש ולחוות תחושת הצלחה אדירה. הפעילות שלנו תספק לכם אדרנלין שילווה אתכם הרבה אחרי הביקור במתחם שלנו.

Escapism מציעה חוויה שאין כמותה ליום מרתק ומאתגר במתחם הגדול והמפואר בת”א אשר משתרע על כ –250 מטר ומכיל חדרים מהגדולים,מרווחים ומושקעים בארץ.

כל מה שנשאר זה רק לבחור אם לשחק בחדר בריחה פאודה, חדר בריחה שר הטבעות, חדר בריחה טיסת המסתורין או חדר בריחה נחיתת חירום. 

 

מה זה חדרי בריחה?

דמיינו סיטואציה שבה אתם נעולים בחדר (המכונה חדר בריחה / אסקייפ רום) או בחלל סגור אחר למשך 60 דקות ויכולים לצאת ממנו רק באמצעות חשיבה. האם יש לכם את מה שנדרש כדי להצטרף לטרנד המילוט ולהצליח במשימה? למשחק כינויים שונים ומגוונים, חדר בריחה, אסקייפ רום, משחק הימלטות, משחק בריחה, בריחה מהחדר, חדר מילוט, חדר קווסט, חדר בילוש או בשמו המוכר יותר Escape Room, בכל מקרה דבר מדובר בבילוי חברתי מטורף שכובש את העולם בסערה. חדר בריחה הוא משחק קבוצתי אינטראקטיבי ומיוחד. הקבוצה מקבלת משימה או מטרה, שהיא צריכה למלא תוך מקסימום 60 דקות, בחדר נעול, בלי טלפונים. ברוב חדרי האסקייפ רום המשימה למצוא פריט מסויים ואז למצוא את הדרך לצאת מ ה escape room בחדר החידות פזורים רמזים שיעזרו לכם להצליח במשימה. הרמזים מופיעים בצורות שונות, כמו: כתבי חידה, פאזלים, איסוף פריטים, זיהוי ריחות, צלילים או מקצבים. כל רמז שתצליחו לפענח יקדם אתכם אל המטרה- לברוח מהאסקייפ רום תוך 60 דקות . פיצוח החידות בחדר הבריחה יוביל אתכם לפתיחת מנעולים, מציאת סיסמאות או קודים או חפצים ויוסיף לכם עוד רמזים לשלבים הבאים בחידה. השעון המתקתק מעלה את האדרנלין ואת הרצון להצליח במשימה ומוסיף להנאה של האסקייפ רום. המשימה מחייבת אתכם לשתף פעולה, לצרף יחד את חלקי הפאזל ואת הרמזים. ההתנהלות שלכם ב escape room, היצירתיות שלכם והחשיבה מחוץ לקופסה הם המפתח להצלחה במשחק חדרי הבריחה.
 
כן אבל אין לך מה לדאוג. בכל אסקייפ רום יש מפעיל שצופה ושומע בכל מה שמתרחש בחדר הבריחה. בכל רגע נתון אתה יכול לבקש לצאת ולסיים את המשחק האסקייפ רום שלך.
כן. נערים עד גיל 16 אשר רוצים לשחק בחדר הבריחה צריכים לבוא בליווי הורה. בשל אלמנט מסויים הקיים באחד מחדרי ה escape room שלנו אנחנו באסקפיזם ממליצים לתאם איתנו טלפונית הגעה של ילדים מתחת לגיל 10.
 
מגבלת הזמן היא לרוב 60 דקות לברוח מחדר הבריחה. בזמן זה אתם תצטרכו למצוא רמזים באסקייפ רום. הרמזים הפזורים בחדר מופיעים בצורות שונות ומקוריות, זיהוי ריחות, חידות, צורות, הגיון, ראיה ועוד המון דברים שלא העלתם על דעתכם שיכולים להופיע בחדר מילוט.
 
אתה יכול להביא את החפצים האישיים שלך לאסקייפ רום , עם זאת, טלפונים סלולריים או מצלמות וידאו נשארים מחוץ לחדר הבריחה וננעלים בלוקר כאשר המפתח למנעול נמצא איתך במהלך כל משחק ב escape room.
 
אנחנו באסקפיזם, עבדנו קשה מאוד כדי להפוך את תהליך ההזמנה של אחד מחדרי הבריחה שלנו לקל ככל האפשר, ולכן בכל דף אתה יכול למצוא את לחצן "הזמן עכשיו" אשר יעביר אותך לבחור את אחד משלושת ה אסקייפ רום שלנו. לאחר בחירה באחד מהחדרי מילוט שלנו, צריך לבחור יום ושעה להקיש "הבא" ולמלא את פרטי ההקשרות כולל מספר המשתתפים בו תבחרו להגיע. אל דאגה, תמיד ניתן להוסיף או להוריד משתתף באסקייפ רום, כול עוד הקבוצה שתשחק בסופו של דבר בחדר הבריחה תהיה 2-6 משתתפים. רק לחפש עיגול אדום עגול עם המילים "הזמן עכשיו", לחץ עליו, בוחר את המשחק שאתה רוצה לשחק ומספר השחקנים ולאחר מכן קש "הבא". כאן תוכלו לבחור את השעה והתאריך עבור המשחק. משהו השתבש? אל דאגה, רק תן לנו שיחה, טקסט אותנו, שלח לנו דוא"ל, להדליק אש, או להשתמש בקוד מורס ואנו נבצע את זה בשבילך.
 
באופן כללי אנחנו, באסקפיזם, חבורה של אנשים ידידותיים שאוהבים להכיר חברים חדשים בכל עת ובכל מקום . יחד עם זאת, כאשר באים לחדר הבריחה ללא הזמנה מראש יתכן ולא יהיה מקום פנוי באף אחד משלושת חדרי ה escape room שלנו. לכן, כדי להתארח אצלנו במתחם ה אסקייפ רום בתל אביב, מומלץ להזמין מראש דרך האתר שלנו www.escapism.co.il
 
אצלנו באסקפיזם לא. ישנם חדרי בריחה אחרים שחלק מהמשחק בהם מתנהל בחושך.
 
למה? כי זו אחלה של חוויה! זה הרבה יותר מגניב ובטח שיותר מקורי מכל צורות הבילוי האחרות l! למעשה, המשחק ב אסקייפ רום מספק אלטרנטיבה מצוינת לחוויה משותפת, מגבשת ומצחיקה.
 
כן בטח. מתחם חדרי הבריחה שלנו הוא מהגדולים והמפנקים ביותר בארץ המשתרע על 250 מטר במרכז תל אביב. אל תדאגו, יש חניון צמוד. מידי שבוע מתקיימות אצלנו באסקייפ רום חגיגות ימי הולדת בחדרי הבריחה.
 
בוודאי שאפשר. לחגוג מסיבת רווקות בחדר בריחה. ניתן לשלב את האירוע עם סדנה אישית ממבחר הסדנאות אותן אנו מציעים וכמובן מגשי קייטרינג ושתיה לבחירתכן. מתחם חדרי הבילוש המפואר שלנו יעניק לכן חוויה משובחת ואיכותית.