דברו איתנו. אומרים שאנחנו נחמדים

050-969-7090

יום גיבוש בתל אביב

Untitled design (3)

משחקי השוק

אסקפיזם

חדרי בריחה מטורפים

אלביט פאודה בקופסה

חדר בריחה נייד

Aruhat Teimot 39227

מסעדות כשרות ומעולות

IMG-20190919-WA0060

סיורים מהפנטים

Gun-like (1)

גיבוש משפחות 

Untitled design (15)

חלל אירוח

Untitled design (6)

פינוקים קולינריים

Untitled design (2)ס

סדנאות מרתקות 

איך מארגנים יום גיבוש מושלם לצוות ?

ספויילר – מדברים איתנו

יום גיבוש בתל אביב

 

מה עושים כאשר יש אווירה עכורה במשרד, כאשר יש יותר מידי חיכוכים אישיים והדבר פוגע בעבודה? אתם יכולים לכנס את כל העובדים ולהסביר להם כמה חשוב לשמור על אווירה חיובית במשרד וכמה חשוב שיהיו מגובשים וישתפו פעולה, אבל האמת שזה לא יעזור. אתם צריכים לחשוב על משהו אחר כמו יום גיבוש בתל אביב.

ימי גיבוש לעובדים במרכז הם בדיוק מה שהעסק שלכם צריך. יום גיבוש הוא לא סתם יום כיף לעובדים במרכז. כמובן שמדובר בפעילות מהנה, אך זה הרבה יותר מזה. חשוב מאוד לשנות את האווירה ולהוציא את העובדים מהמשרד. שינוי האווירה יגרום להפחתת המתחים ויאפשר להם לראות אחד את השני מעבר להגדרות התפקיד בעבודה. באמצעות פעילויות מהנות, כפי שעושים בפעילויות גיבוש לעובדים בתל אביב, הם יוכלו ליצור קשרים אישיים טובים יותר והדבר יבוא לידי ביטוי במשרד. כאשר העובדים יחזרו למחרת לעבודה הם יביאו איתם את האנרגיות החיוביות ויהדקו את שיתוף הפעולה למען השגת מטרות העסק. ימי כיף לעובדים במרכז הם דבר מאוד חשוב והם מסייעים לחולל שינוי אמיתי. ימי גיבוש לעובדים בתל אביב הם לא רק למקרים של אווירה עכורה במשרד זוהי הדרך להילחם בשחיקת עובדים.

דגשים ליום גיבוש בתל אביב

 

כאשר מארגנים פעילות גיבוש לעובדים במרכז ישנם כמה דגשים חשובים:

 1. מומלץ מאוד לערוך זאת מחוץ למשרד. זוהי הדרך הטובה ביותר והבטוחה ביותר לשנות את האווירה, לקחת את העובדים למקום ניטרלי, בו לא מרגישים את כל משקעי העבר שאולי הצטברו ואת כל הלחצים של המשרד.

 2. חשוב מאוד שיהיה כיף ושיהיה מעניין. כדאי שהעובדים לא יחשבו יותר מידי על ענייני עבודה, זה רק עשוי להפריע. לכן יש להעסיק אותם בפעילויות מעניינות אשר יסיחו את דעתם מענייני עבודה.

 3. יש לתת לעובדים ערך מוסף. בעצם אנחנו רוצים גיבוש ולכן כדאי להעסיק אותם בפעילות קבוצתית אשר תגרום להם לשתף פעולה. אלו צריכות להיות פעילויות בעלות אופי משחקי בהן שיתוף הפעולה נדרש לצורך השגת מטרות המשחק.

ימי כיף לעובדים בתל אביב – רעיונות

 

אם הטילו עליכם לארגן ימי כיף לעובדים בתל אביב, עם דגש על גיבוש, אתם בוודאי מחפשים אחר רעיונות. אין צורך להסתבך יותר מידי. אצלנו תוכלו לקבל הפעלה עבור יום גיבוש בתל אביב. אנו מציעים לכם שני דברים שונים, תוכלו לעשות אחד מהם, או יותר טוב לשלב את שניהם יחדיו. אז מה אנו מציעים לכם לצורך יום גיבוש בתל אביב?

סיורים בתל אביב – אמרנו שכדאי להוציא את העובדים מהמשרד ולשנות אווירה. ובכן אפשר לקחת אותם לסיור מהנה בתל אביב. הסיורים שלנו הם סיורים מודרכים והם יכולים להתמקד בנושאים שונים ומעניינים, כמו למשל סיור קולינארי בשוק לווינסקי הצבעוני, או סיור גרפיטי בתל אביב; סיור בתי כנסת; סיור תרבות וגלריות ועוד. הסיורים יכולים להרחיב אופקים ולגרום לכל העובדים להשתחרר וליהנות.

חדרי בריחה – פעילות זו היא מושלמת עבור יום גיבוש בתל אביב. אנו מניחים שכבר שמעתם את המושג חדרי בריחה, בקצרה נספר לכם שמדובר במשחק קבוצתי בו אתם נכנסים לתוך חדר במטרה להימלט ממנו באמצעות פתרון חידות וביצוע משימות. ממש כמו משחק מחשב, אך במקום סתם לשחק, אתם בתוך המשחק. זוהי אחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור אלו המארגנים ימי גיבוש לעובדים בתל אביב. כל חדר בריחה הוא שונה וייחודי מבחינת הקונספט, המשימות ורמת הקושי, כך שגם אם כבר ביקרתם בעבר בחדרי בריחה, זו היא עדיין חוויה שונה וחדשה בכל פעם. אצלנו תוכלו למצוא מספר חדרי בריחה המתאימים לקבוצות גדולות: חדר בריחה אוצרות אלף לילה ולילה, חדר בריחה פאודה, חדר בריחה נחיתת חירום, חדר בריחה טיסת המסתורין וחדר בריחה שר הטבעות. למעשה מתחם החדרים שלנו הוא הגדול והמפואר בארץ.

 

ימי גיבוש לעובדים במרכז – הכל במקום אחד

 

אצלנו באסקפיזם תוכלו לקבל מענה מלא לכל הצרכים של ימי כיף לעובדים בתל אביב וימי גיבוש. לצד הפעילויות השונות אנו מציעים לכם מתחם אירועים המותאם לקבוצות של 270 איש – כך ניתן לקיים את כל הפעילויות של יום גיבוש בתל אביב במקום אחד. הסיורים וחדרי הבריחה הם רק חלק מהשירותים שאנו מציעים עבור יום כיף לעובדים במרכז, בנוסף ניתן לקיים אצלנו סדנאות והרצאות ולשלב פעילויות של מוזיקה, ריקודים ועוד הרבה הפתעות עם מגשי אירוח או אוכל במסעדות יוקרה כשרות. ניתן לערוך אירועי יום ולילה.

אז איך נראה יום גיבוש מושלם בתל אביב?

מתחם המתמחה בהפקת ימי גיבוש בתל אביב– עד 270 איש  המרכז את כל הפעילויות ליום הגיבוש במקום אחד !

 

מה בתפריט?

 • חדרי בריחה ברמה הגבוהה ביותר
 • משחקי השוק משחק משימות קולינרי מטורף בשוק
 • חדש – משחקי השוק VIP לקבוצות קטנות
 • חלל אירוח המושקע בארץ
 • מסעדות  גורמה מעולות וכשרות
 • סיורים שווקים עם טעימות, סיור גרפיטי, תרבות, גלריות, סיור מומחז ועוד
 • סדנאות הומור, שפת גוף, גרפולוגיה, משחקי גיבוש ואלתור, זוגיות ועוד
 • סדנת אלכוהול מטורפת
 • הרצאות מהפנטות
 • משחקי שולחן מהפנטים
 • מוזיקה
 • ריקודים
 • המון המון הפתעות !

והכל במרחק הליכה.

מה עושים? שולחים מייל [email protected]

או מתקשרים 050-969-7090
ומצטרפים לאלפי לקוחות שכבר הספיקו לברוח לנו 😉

חדרי בריחה מתקדמים

8G5A2636

סדנאות אדירות

סיורים מעולים

משחקי השוק

מסעדות יוקרה כשרות

איך נראה יום גיבוש נדיר? בדיוק ככה 🙂

חלק מהלקוחות שהספיקו לברוח לנו

רוצים 4 דוגמאות ליום גיבוש בתל אביב?

קבלו דברים שלא חלמתם שאפשר לעשות סביב אירוע בחדר בריחה לקבוצות גדולות

1. מתחילים את הבוקר מחוץ למשרד וחוזרים עם חיזוק רציני למערכת היחסים

זה הולך ככה: נפגשים ברוטשילד ת"א לארוחת בוקר שווה עם כל מה שצריך כדי להתחיל יום כיף בתל אביב מקשקשים, שותים הפוך, אולי קצת מימוזה, אוכלים טוב ומשם ממשיכים ברגל לתחנה הבאה – חדר בריחה לקבוצות גדולות: אחד המתחמים המושקעים בארץ  עם 4 חדרי בריחה לקבוצות גדולות.  המפורסם מכולם הוא חדר בריחה "פאודה" הכולל משחק משימות ליפים והאמיצים במיוחד – הנוצר בשיתוף יוצרי הסדרה וכולל גם אינטראקציה עם כוכביה! חלק מהצוות יותר בקטע של פנטזיה? מעולה! חדר בריחה לקבוצות גדולות כולל גם את חדר בריחה שר הטבעות. בחדר בריחה זה תצילו את העולם מהרוע המוחלט ממש כמו שר הטבעות!  מחפשים חדר בריחה לקבוצות גדולות באווירת אקשן? חדר בריחה נחיתת חירום יטיס לכם את החוויה לשמיים. כן, כן, חדר בריחה לקבוצות גדולות זה לגמרי TEAMPLAYERS 2019.

בין לבין, יש גם אספרסו, עוגיות טובות, משחקי קופסא חכמים וכל כך הרבה "חומר" לדבר עליו אחר כך במשרד. ואם רוצים להמשיך עוד, אפשר לצאת אחר כך לצהריים באחת המסעדות הטובות באזור. אז אם אתם קבוצה גדולה המחפשת לעשות יום גיבוש בחדר בריחה לקבוצות גדולות "אסקפיזם חדרי בריחה לקבוצות גדולות " זה בדיוק המקום שלכם.

 

 

2. טיול טעימות בשוק לוינסקי ומשימה שאי אפשר לסרב לה. 

לפני  שמגיעים למתחם חדר בריחה לקבוצות גדולות נפגשים בפלורנטין ומתחילים לצעוד לכיוון לוינסקי, הלא הוא אחד השווקים המקסימים שיש לתל אביב להציע. מלא צבע, נשמה ובעיקר כל טוב. השוק, הממוקם בין הבתים העתיקים של תל אביב, מספר סיפורי עדות ומנהגים כמו שרק אוכל טוב יכול לספר ונמצא 5 דקות הליכה ממתחם חדר הבריחה.

משם, עם קצת אלכוהול בראש שעושה טוב על הלב, מגיעים יחד  לשחק אותה 'ליאור' או 'רונה-לי' – תבחרו אתם – במשימת חדר בריחה פאודה עצבנית, להציל את כדור הארץ בשר הטבעות או לצאת לטיסה "קצת" לא שגרתית בחדר בריחה נחיתת חירום.

כמובן שאחרי פעילות ביטחונית כזו להצלת המדינה כולם רעבים, זה בדוק, רק שאז יגיעו כריכים, מאפים, פירות ועוד פינוקים לשבים מ"השטח".

שורה תחתונה: לא נמאס לכם מימי גיבוש מייבשים?! אגב, הצלחה מיוחדת נרשמה בקרב קבוצות עבודה כפולות: אחת משחקת והשנייה צופה בביצוע. אין על זה. מצחיק ברמות.

אסקפיזם הוא המקום המושלם ליום גיבוש בתל אביב

3. אירועי לילה תל אביביים: מנצחים את "הרעים" ויוצאים לטיול גרפיטי של ווינרים

יד על הלב: מתי בפעם האחרונה ראיתם את הבוס עם פאה בלונדינית ואוזניים מחודדות? לא יצא לכם הא? אז הנה ההזדמנות: נכנסים לעולם פנטזיה מטורף, מתחפשים למכשפים, הוביטים ועוד כל מיני ומצילים את העולם.

לא נחזור על עצמנו – כבר ברור מה קורה בחדר בריחה לקבוצות גדולות: עבודת צוות ושיתוף פעולה, עמידה בלחץ, חשיבה יצירתית וביטוי היכולות האישיות של כל אחד ואחת מהעובדים אתכם, וכשכל זה קורה בלילה – יש לזה אפקט אחר מיוחד. משהו במשימתיות האתגרית מקבל משנה תוקף כשאין שמש בחוץ.

בתחנה הבאה של היום גיבוש בתל אביב יוצאים לסיור הכי COOL בסביבה: הגרפיטי של דרום תל אביב, מתובל בעוד כמה פניני ארכיטקטורה והיסטוריה. 
לסיום סוער במיוחד מתיישבים בחדר הפרטי של אחת ממסעדות הבשרים המשובחות שיש לאזור להציע. ועם כל היין הזה, יש מצב שבבוקר החבר'ה יאחרו קצת..

4. משחק משימות קולינרי בשוק לוינסקי

טוב אז יש מצב ששמרנו את הטוב ביותר לסוף.

לא נגזים אם נאמר שהוא אחד מהימי גיבוש לקבוצות הכי מוצלח ומקורי בתל אביב.

המשחק הזה הוא פאר היצירה שלנו. כן אנחנו יודעים שאנחנו לא צנועים אבל אחרי כל כך הרבה חיוכים אנחנו ממש בטוחים בעצמנו. למשחק קוראים משחקי השוק. הדרך הכי קלה לתאר אותו שהוא שילוב של המרוץ למיליון ומשחקי השף. כן כן נשמע מטורף. משחק גיבוש שיש בו הכול, חידות, משימות, טעימות, תלבושות, פרסים, משחקי אוכל ועוד מלא הפתעות שיגרמו לכם לזכור את הגיבוש הזה להמון זמן.

נחלק אתכם לקבוצות, כל קבוצה מקבלת את השם והתלבושת שלה. נסביר לכם את החוקים ונזניק אתכם לשוק לא לפני שנבטיח פרס כספי של עד 25 אלף שח לקבוצה המנצחת! 

לא מאמינים לנו? יש רק דרך אחת לבדוק  🙂

לאירוע המושלם חייגו: