דברו איתנו. אומרים שאנחנו נחמדים

050-969-70-90

חדרי בריחה לקבוצות גדולות

כולל משחקי השוק

רוצים לארגן את האירוע המושלם?

רוצים לארגן יום גיבוש שהצוות לא יפסיק לדבר עליו? מחפשים פעילות מגבשת שתסגור לכל את כל הפינות? הגעתם למקום הנכון!

יש לנו בדיוק את מה שאתם מחפשים:

מבחר אטרקציות איכותיות- עד 270 איש המרכז את כל הפעילויות ליום הגיבוש במקום אחד !

חדרי בריחה מעולים, משחק משימות מקורי בשוק, סדנאות, סיורים, משחקים אורבניים וכמובן ארוחה משובחת לסיום או בקיצור מגוון פעילויות אדירות במתחם ענק שאוהב לפנק!

מה בתפריט?

והכל במרחק הליכה בלי להזיז את הרכב.

מה עושים? שולחים מייל [email protected] או מתקשרים:

050-969-7090
ומצטרפים לאלפי לקוחות שכבר הספיקו לברוח לנו 😉

רוצים לראות איך נראה יום גיבוש מושלם בתל אביב?

חלק מהלקוחות שהספיקו לברוח לנו

דברו איתנו. מבטיחים לתת לכם את הטוב ביותר

כמה מילים על חדר בריחה לקבוצות גדולות

מחפשים לחגוג יום הולדת, לערוך ערב גיבוש לעובדים, מסיבת רווקים או סתם לצאת לבילוי מיוחד ושונה עם החברה? כדאי לכם להכיר את אסקפיזם חדרי בריחה, כאן תוכלו למצוא חדר בריחה לקבוצות גדולות הממוקם בתל אביב ומספק חוויה נהדרת.

בוודאי כבר שמעתם את המושג חדרי בריחה, או אחד מהשמות האחרים כמו אסקייפ רום, חדר מילוט… ואולי כבר ביקרתם באחד שכזה. אם ביקרתם בחדר בריחה אתם בטח מבינים על מה אנחנו מדברים ובטח יש לכם סקרנות לבוא ולגלות (ולהימלט) אצלנו באסקפיזם חדרי בריחה. עבור אלו שעדיין לא זכו לבקר בחדר בריחה לקבוצות גדולות, הרשו לנו לספר לכם מה זה חדר בריחה.

חדר בריחה הוא בילוי קבוצתי מלא אדרנלין. יתכן שנתקלתם בשמות כמו אסקייפ רום, חדר מילוט או כינויים אחרים. בסופו של דבר אלו הם שמות שונים לאותו הדבר. אך שימו לב לפרט חשוב! שום חדר בריחה הוא אינו אותו הדבר, כל חדר בריחה הוא ייחודי ושונה.

למרות השוני בין חדרי הבריחה, לכולם יש את אותה המטרה – להימלט מהחדר. ההימלטות מהחדר נעשית באמצעות פתרון חדות והתמודדות עם משימות במסגרת זמן קצובה (60 דקות). חדר בריחה לקבוצות גדולות מאפשר למבלים בו לשחק וליהנות יחדיו, בשילוב ידיים ושיתוף פעולה על מנת להצליח לעמוד במשימות של החדר.

חדר בריחה לקבוצות גדולות הוא לא רק סוג של בילוי מהנה, הוא גם מביא איתו הרבה מאוד ערך מוסף. זוהי ההזדמנות להפעיל את הראש ויותר מכל לעבוד בשיתוף פעולה. זה אולי רק משחק, אך שיתוף פעולה הוא דבר נדרש בכל ארגון. כל חברה רוצה שיהיה לה צוות עובדים מגובש העובד בשיתוף פעולה – בילוי בחדר בריחה לקבוצות גדולות יכול לסייע מאוד בהשגת מטרות אלו. לכם אין זה מפתיע שחברות וארגונים רבים בוחרים באסקפיזם חדרי בריחה לצורך פעילות גיבוש העובדים. בחדר בריחה העובדים ישחקו יחדיו, יכירו אחד את השני וישתפו פעולה באופן טבעי. אלו הם הדברים הקטנים אשר יבואו לידי ביטוי למחרת בעבודה והתוצאה תהיה שיפור משמעותי בעבודה ובפיריון העובדים.

5 דברים שאף אחד לא סיפר לכם על חדרי בריחה לקבוצות גדולות

1.זמן

נתחיל מהנושא הכואב ביותר. זמן. החלטנו לפתוח חדר בריחה לקבוצות גדולות. מה שלב הבא?

יצירת חדר בריחה כרוכה בתהליך ארוך ביותר שמתחיל בסיעור מוחות ומסתיים בכניסה באמירת "וואו" עם הכניסה שלכם לחדר הבריחה. אז על מה אנחנו מבזבזים את הזמן כל כך?

קונספט לחדר בריחה לקבוצות גדולות

התהליך מתחיל בסיעור מוחות, כל אחד זורק רעיונות לאוויר. בשלב הראשון כל רעיון תופס. צריך רעיון מקורי, יישים, לא פוגעני מידי אבל גם לא בנאלי מידי. צריך לקחת בחשבון את קהלי היעד שלנו. מבוגרים? ילדים? נערים? חברות וארגונים? כל קהל נמשך לקונספט אחר. לא נשקר זה השלב הכי כייף. אין גבול לדמיון. זה השלב בו כל אחד נותן דרור למחשבות הכי פנטזיונריות שלו. לעניינו, אז במידה ולא פרקנו את השותפות בגלל חוסר הסכמה אז סביר להניח שתוך 4 שבועות הצלחנו להסגר על קונספט מתאים.

פלואו לחדר בריחה לקבוצות גדולות

התנך של החדר. בפלואו המשחקי כתוב כל מה שקורה מבחינת חווית הלקוח מהשנייה הראשונה ועד היציאה מהמתחם. לפעמים חווית הלקוח מתחילה מייד בגמר ההזמנה.

בתסריט החדר אנחנו כותבים הכול אבל באמת הכול. ספור מסגרת, אופן ההכנסה והיציאה מהחדר, חידות, הפחדות, משימות, עוד חידות, מעברים, דינמיקות, הפתעות, עוד קצת חידות, אפקטים, סאונד, תאורה. תהליך זה נמשך כחודשיים עד 4 חודשים.

סאונד ותאורה

כל אחד מהם הוא עולם ומלואו. כל אחד מהם יעשה את ההבדל בין חדר טוב לחדר בריחה אדיר.

שילוב נכון ומקצועי של שניהם ביחד נותן לנו את אפקט ה"וואו"

תהליך זה ימשך כחודשיים של פינג פונג בין אנשי המקצוע לבעלי החדר.

עיצוב חדר בריחה לקבוצות גדולות

לאחר שהקונספט מתגבש, שלב התכנון מתחיל. זה כרוך בתרגום הרעיון לחלל פיזי, תכנון מכניקת פאזלים, אלקטרוניקה מתוחכמת, פריסת החדר ואסתטיקה כוללת. מעצבים פועלים כדי להבטיח שכל אלמנט יתיישר עם הנושא הנבחר. משך השלב הזה תלוי במורכבות החדר, בין חודש לשלושה חודשים.

בניית חדר בריחה מותאם לקבוצות גדולות

עם סיום התכנון, הבנייה מתחילה. בונים קירות, יוצרים פאזלים וחדר הבריחה מקבל צורה. משך הזמן הנדרש לבנייה משתנה בהתאם לגודל ומורכבות החדר, נע בין מספר שבועות לעיצובים פשוטים יותר למספר חודשים להגדרות מורכבות יותר.

כמה זמן? מספר שבועות עד חודשים

טסטים

בדיקת בטא היא שלב מכריע הכרוך בהפעלת חדר הבריחה עם קבוצה נבחרת של אנשים המספקים משוב. שלב זה מאפשר ליוצרים לזהות כל בעיה פוטנציאלית ולכוון את החדר להנאה אופטימלית. בדיקות בטא נמשכות בדרך כלל מספר שבועות עד מספר חודשים, תלוי בהיקף התיקונים הדרושים.

כמה זמן? מספר שבועות עד חודשים

ההכנה לפתיחה הגדולה

לאחר בדיקה מוצלחת, החדר מוכן להשקה. אסטרטגיות שיווק מיושמות, וחדר הבריחה מוכן. משך הזמן מסיום הבנייה ועד פתיחת הדלתות לקהל הרחב יכול לנוע בין מספר שבועות למספר חודשים, בהתאם לגורמים כמו קמפיינים שיווקיים והכנות טרום השקה.

כמה זמן? מספר שבועות עד חודשים

בסך הכול, המסע מהרעיון ועד קבלת לקוחות לוקח בדרך כלל בין שישה חודשים לשנה או יותר. למרות שהתהליך דורש מסירות, התוצאה הסופית היא חדר בריחה מעוצב בקפידה, מוכן להציע למשתתפים הרפתקה סוחפת. הזמן המושקע בכל שלב בפיתוח מבטיח שחדר הבריחה אינו רק חלל פיזי אלא חוויה כובשת שמותירה רושם מתמשך

2. התסריטאי

אדריכלי המסתורין, יוצרי ההרפתקאות והמוחות שמאחורי הפאזלים – האנשים שכותבים חדרי בריחה הם הגיבורים הבלתי מוזכרים של בידור סוחף. יצירת חדר בריחה היא ריקוד עדין בין סיפור, פסיכולוגיה והבנה עמוקה של הסקרנות האנושית.

כותבי חדרי בריחה, המכונה לעתים קרובות מעצבי משחקים או יוצרי תרחישים, הם בעלי סט ייחודי של כישורים. הם מספרי סיפורים בנשמה, טווים נרטיבים המרתקים את המשתתפים מהרגע שהם נכנסים לחדר. היכולת ליצור עלילה מרתקת היא ערך עליון, שכן היא מכינה את הבמה לכל החוויה.

תובנה פסיכולוגית היא תכונה מרכזית נוספת של כותבי חדרי בריחה. ההבנה כיצד המשתתפים חושבים, אילו אתגרים יעסיקו אותם וכיצד לשמור על רמת קושי אופטימלית היא איזון עדין. חדר בריחה מעוצב צריך לספק אתגר לא קל מדי ולא קשה מדי, לשמור על המשתתפים במצב של זרימה שבו פתרון בעיות הופך לחוויה משמחת.

יצירתיות היא נשמת אפה של כתיבה בחדר בריחה. מעצבים אלה חייבים להמציא פאזלים שאינם רק מאתגרים אלא גם מתאימים לנושא הכללי של החדר. בין אם מדובר בפענוח קודים, פתיחת תאים נסתרים או פתרון חידות, כל פאזל הוא חלק מהפאזל הנרטיבי הגדול יותר שעל המשתתפים לפרום.

שיתוף פעולה הוא המפתח בתהליך יצירת חדר הבריחה. סופרים עובדים יד ביד עם אדריכלים, מעצבי תפאורה ומומחי טכנולוגיה כדי להפוך את הרעיונות שלהם למציאות מוחשית וסוחפת. המרחב הפיזי חייב להשתלב בצורה חלקה עם הנרטיב, ליצור סביבה שלא רק מאתגרת אלא גם מעבירה את המשתתפים לעולם אחר.

שביעות הרצון של כותבי חדרי בריחה נובעת לא רק מבניית פאזל חכם אלא עדים לשמחה ולהתרגשות של המשתתפים כשהם מנצחים כל אתגר. זוהי צורה של סיפור אינטראקטיבי שבו הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהנרטיב.

בעצם, האנשים שכותבים חדרי בריחה הם אדריכלי חוויות, מתזמרים סימפוניה של מסתורין והרפתקאות. היצירתיות, התובנה הפסיכולוגית והרוח השיתופית שלהם מתאחדים כדי לבנות לא רק חדרים, אלא עולמות סוחפים שבהם המשתתפים הופכים לגיבורים בסיפורים המרגשים שלהם.

 

3. קהל יעד

חדרי בריחה, שפעם היו צורת בידור נישה, התפתחו לתופעה שפונה למגוון רחב של קהלים. ממחפשי ריגושים וחובבי פאזלים ועד לצוותים ארגוניים המחפשים חוויות של בניית צוות, המשיכה של חדרי בריחה מתעלה מעל גיל, תחומי עניין ורקע.

רוח הרפתקאות

הלב והנשמה של תעשיית חדרי הבריחה, רוחות הרפתקנים מחפשות את פרץ האדרנלין שמגיע עם פתרון חידות בלחץ הזמן. משתתפים אלה משגשגים על האתגר ועל התרחישים הסוחפים ובעלי ההימור שמעבירים אותם למציאות חלופית.

חובבי פאזלים

עבור אלה שמתענגים על אתגרים מנטליים, חדרי בריחה מציעים מגרש משחקים של חידות, חידות ומגניבות מוח. חובבי פאזל נמשכים לעיצוב המורכב של חדרי בריחה, כאשר כל רמז הוא חלק מחידה גדולה יותר שמחכה להיפתר.

פיתוח צוותים

חדרי בריחה הפכו לבחירה פופולרית עבור פעילויות גיבוש צוות ארגוני. חברות מכירות בערך של טיפוח מיומנויות תקשורת, שיתוף פעולה ופתרון בעיות אצל העובדים שלהן. היבט גיבוש הצוותים של חדרי בריחה מספק פלטפורמה ייחודית ומושכת להשגת מטרות אלו.

משפחות וחברים

חדרי בריחה פונים לקבוצות חברתיות המחפשות דרך מהנה ואינטראקטיבית לבלות יחד. משפחות, חברים ואפילו זוגות מוצאים שחדרי בריחה הם חוויה משעשעת ובלתי נשכחת שמחזקת קשרים ויוצרת זיכרונות מתמשכים.

טיולים חינוכיים

חדרי בריחה מצאו את דרכם לתחום החינוכי, ומספקים סביבת למידה לא שגרתית אך יעילה. טיולים חינוכיים לחדרי בריחה מציעים לתלמידים הזדמנות ליישם כישורי פתרון בעיות, חשיבה ביקורתית ועבודת צוות בסביבה מעשית.

אירועים מיוחדים

מחגיגות יום הולדת ועד מסיבות רווקות, חדרי בריחה הפכו לבחירה פופולרית לאירועים מיוחדים. הריגוש שבפתרון אתגרים ביחד מוסיף אלמנט ייחודי ומרגש לחגיגות, מה שהופך אותן לבלתי נשכחות.

חובבי חדרי בריחה

קיימת קהילה ייעודית של חובבי חדרי בריחה המחפשים את החוויות האחרונות והמאתגרות ביותר. אנשים אלה משתתפים לעתים קרובות במספר חדרי בריחה, משווים עיצובים ורמות קושי, ותורמים לתרבות ההולכת וגוברת של מעריצות חדרי בריחה.

הבנת קהלי היעד המגוונים הללו חיונית ליוצרי חדרי בריחה. על ידי התאמת חוויות כדי לענות על הציפיות וההעדפות של קבוצות שונות, חדרי בריחה ממשיכים לרתק קשת רחבה של משתתפים. בין אם אתם חובבי ריגושים, חובבי פאזלים או חלק מצוות המחפש לחזק קשרים, חדרי בריחה מציעים הרפתקה סוחפת המהדהדת אינספור תחומי עניין ושאיפות.

4.חדר בריחה לימי גיבוש

היתרונות של חדרי בריחה ליום גיבוש לקבוצות גדולות

הכשרה לפיתוח ארגוני (ODT) היא מרכיב חיוני בטיפוח תרבות דינמית ומגובשת במקום העבודה. בשנים האחרונות, חדרי בריחה ליום צוות הופיעו ככלי רב עוצמה בתוך ערכת הכלים של ODT, המציע מגוון יתרונות שחורגים משיטות אימון מסורתיות. אז מה הוא הכוח של חדרי בריחה ליום צוות ומה הן ההיתרונות האסטרטגיים שהם מביאים לפיתוח ארגוני.

תקשורת צוות משופרת

תקשורת אפקטיבית היא עמוד השדרה של צוות מצליח. חדרי בריחה לקבוצות לטובת יום צוות מספקים פלטפורמה ייחודית לחידוד מיומנויות תקשורת בסביבה רגישה לזמן רב. משתתפי הקבוצה מוצאים את עצמם בתרחישים שבהם תקשורת ברורה ותמציתית היא חשיבות עליונה לפתרון חידות וניווט באתגרים. חוויה סוחפת זו פועלת כזרז לאסטרטגיות תקשורת משופרות במקום העבודה.

על ידי התנסות ממקור ראשון בהשפעה של תקשורת אפקטיבית בחדר הבריחה, הקבוצה מקבלת תובנות חשובות לגבי טיפוח תקשורת ברורה ויעילה יותר בתפקידיהם המקצועיים. מיומנות חדשה זו הופכת לאבן יסוד לתפעול יעיל, תיאום פרויקטים וסינרגיה כוללת של הקבוצה.

טיפוח עבודת צוות ושיתוף פעולה

חדרי בריחה הם שם נרדף לעבודת צוות. האתגרים המוצגים במסגרות אלו דורשים שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, כאשר כל חבר צוות תורם את הכישורים הייחודיים שלו כדי להתגבר על מכשולים. הרוח השיתופית המטופחת בחדר בריחה מתורגמת ישירות למקום העבודה, ומטפחת תחושת אחדות ומטרה משותפת בין חברי הצוות.

תחושה מוגברת זו של עבודת צוות משתרעת מעבר לחדר הבריחה, ויוצרת סביבת עבודה מגובשת ושיתופית יותר. חברי הצוות לומדים למנף את נקודות החוזק של זה, תוך טיפוח תרבות שבה הצלחה קולקטיבית עדיפה על הישגים אישיים.

פיתוח מיומנויות לפתרון בעיות

פתרון בעיות הוא מיומנות קריטית בזירה המקצועית וחדרי בריחה מותאמים לקבוצות גדולות מהווים פלטפורמה חווייתית לפיתוחה. המשתתפים שקועים בשורה של אתגרים הדורשים חשיבה יצירתית וביקורתית כדי להיפתר. הגישה המעשית לפתרון בעיות בחדרי בריחה מספקת ניסיון מעשי בניווט אתגרים, קבלת החלטות מושכלות והתאמת אסטרטגיות בתגובה לנסיבות מתפתחות.

הכישורים המושחזים בחדרי בריחה לקבוצות גדולות מעצימים צוותים לגשת לבעיות מורכבות במקום העבודה בביטחון ובזריזות. פתרון בעיות הופך למאמץ שיתופי, עם צוותים המצוידים להתמודד עם אתגרים חזיתית, מה שמוביל לפתרונות יעילים וחדשניים יותר.

בניית אמון וקשר

אמון הוא הבסיס לעבודת צוות יעילה, וחדרי בריחה מציעים סביבה מבוקרת לטיפוחו. על המשתתפים להסתמך על היכולות, קבלת ההחלטות והתרומות של חבריהם לצוות כדי לנווט בהצלחה את האתגרים בתוך החדר. החוויה המשותפת של התגברות על מכשולים מטפחת תחושה עמוקה של אמון וקרבה בין חברי הצוות.

בניית אמון הופכת למוקד מכוון במקום העבודה, התורם לתרבות צוות חיובית שבה פורחים תקשורת פתוחה ושיתוף פעולה. אמון הוא לא רק מושג מופשט אלא נכס מוחשי שמשפר את הדינמיקה הכוללת של הצוות.

זיהוי איכויות מנהיגות

חדרי בריחה לקבוצות גדולות מספקים תפאורה טבעית להופעתם של איכויות מנהיגות. בתוך החדר, לעתים קרובות מנהיגים צצים באופן טבעי, ומנחים את הצוות לעבר מטרה משותפת. בין אם מינו או מתעוררים באופן אורגני, מנהיגים אלה מציגים את יכולתם לקבל החלטות אסטרטגיות, להאציל משימות ולהניע את הצוות.

זיהוי וטיפוח איכויות מנהיגות הוא יעד מרכזי של ODT. חדרי בריחה ליום צוות מספקים תפאורה ייחודית ודינמית להתבוננות ולפיתוח כישורי מנהיגות. הניסיון מאפשר למנהיגים פורמליים ובלתי פורמליים לזרוח, ולתרום למבנה מנהיגות חזק ומותאם יותר בתוך הארגון.

  1. עידוד הסתגלות וחדשנות

האופי הבלתי צפוי של אתגרי חדרי בריחה מחייב את המשתתפים להיות מסתגלים וחדשניים. על הצוותים לחשוב על הרגליים, להתאים אסטרטגיות ולגשת לבעיות מזוויות לא שגרתיות. הנוף המשתנה ללא הרף של תרחיש חדר בריחה מאלץ את המשתתפים לאמץ יכולת הסתגלות וחדשנות כמרכיבי ליבה של ערכת הכלים שלהם לפתרון בעיות.

בעולם העסקים המהיר והדינמי, יכולת הסתגלות היא תכונה מוערכת. חדרי בריחה ליום צוות מטביעים את המשתתפים בסביבה שבה השינוי מתמיד, ומטפחים הערכה לכושר הסתגלות כיתרון אסטרטגי. שינוי חשיבה זה לקראת אימוץ שינוי תורם לתרבות מקום עבודה שהיא זריזה, חדשנית ומוכנה לאתגרים מתפתחים.

 

5. עלויות

חדרי בריחה, הידועים בריגוש ובמסתורין שלהם, הם לא רק פתרון חידות; יש רקע פיננסי מורכב שמעצב את החוויות הסוחפות הללו. מעבר למחיר הכרטיס, הנה מבט מקרוב על כמה היבטים פיננסיים שלעתים קרובות מתעלמים מהם:

עלויות בניה

בניית חדר בריחה כרוכה בהשקעה משמעותית מראש בחומרים, חידות וטכנולוגיה. מורכבות העיצוב משפיעה ישירות על עלויות אלו, כאשר חדרים מורכבים יותר דורשים תקציבים גבוהים יותר.

השקעות בטכנולוגיה

שילוב טכנולוגיה חדשנית הוא מאמץ מתמיד לשפר את החוויה. זה דורש הן השקעה ראשונית והן תחזוקה שוטפת כדי לשמור על הטכנולוגיה מעודכנת ולהבטיח שהמשתתפים ייהנו מהחידושים האחרונים.

הכשרת צוות

צוות מיומן היטב חיוני לחוויה חלקה ומהנה. השקעה במיומנויות שירות לקוחות, פתרון בעיות והנחיית משחקים חיונית כדי להבטיח למשתתפים זמן בלתי נשכח.

הוצאות שיווק

כדי להתבלט בשוק תחרותי, חדרי בריחה מקצים כספים לפרסום, קידום מכירות ושמירה על נוכחות חזקה באינטרנט. שיווק אסטרטגי ממלא תפקיד מפתח בהגעה לקהל רחב יותר.

תחזוקה שוטפת

הבלאי משימוש מתמיד מחייב תחזוקה שוטפת. עדכונים, החלפות וריענונים קבועים תורמים לתמונה הפיננסית הכוללת, ומבטיחים שהחדרים יישארו מרתקים ופונקציונליים.

אמצעי ביטוח ובטיחות

יצירת סביבה בטוחה כרוכה בכיסוי ביטוחי ובאמצעי בטיחות. עלויות אלו תורמות לבריאות הפיננסית הכללית, ומבטיחות שהמשתתפים יוכלו ליהנות מההרפתקה ללא סיכונים מיותרים.

עלויות שכירות ומיסים

הבטחת מיקום פיזי כרוכה בעלויות שכירות וארנונה. הוצאות אלו מהוות שיקולים משמעותיים עבור בעלי חדרי בריחה, המוסיפים לתקורה הכוללת של תחזוקת חלל פיזי.

משכורות

משכורות העובדים, כולל אלו של מנהלי משחק, פקידי קבלה וצוות אחר, מהוות חלק מהותי מהמשוואה הפיננסית. הבטחת פיצוי הוגן תורמת לצוות בעל מוטיבציה ומיומן, חיוני לאספקת חוויה ברמה הגבוהה ביותר.

הבנת המרכיבים הפיננסיים השונים הללו חושפת את האיזון הזהיר הנדרש כדי לספק חווית חדר בריחה סוחפת

 

לאירוע המושלם חייגו: