חדר בריחה עד הבית

קודם תסתכלו על הקליפ. אחר כך נדבר...

פאודה בחצר הקדושים

המשחק הרשמי של הסדרה. בהשתתפות כוכבי הסדרה!

משחק קופסה המשלב אלמנטים פיזיים הנמצאים בתוך המארז: מפות, מנעולים, פנסים, תלבושות וכו ואתר אינטרנט בו מופעים כוכבי הסדרה, שצולמו במיוחד לטובת המשחק, כדי ללוות אתכם במהלך המשימה.

תודו שלא חשבתם שתצאו למשימה עם דורון קביליו והחבר'ה.

מבטיחים לכם חוויה מטורפת, מאתגרת ומושקעת כמו שמזמן לא חוויתם.

מבצע מטורף שלא יחזור

יש לכם שאלה?

דברו עם חוליית השירות שלנו
052-3564428

או שלחו לנו מייל
[email protected]

משחק קופסה פאודה הוא משחק אשר מביא לכם חדר בריחה עד הבית ומציע לכם חוויה מהנה ויוצאת דופן.

משחק קופסה?

משחקי קופסה היו במרכזם של בילויים חברתיים ומשפחתיים, לפני שהאינטרנט ומשחקי הווידאו לקחו מאיתנו את אותה חוויה נהדרת. משפחות מסוימות נותרו נאמנות למסורת וזכו לחוויה יוצאת דופן. אולי אחת הסיבות שמשחקי הווידאו הצליחו לדחוק הצידה את משחקי החברה היו העובדה שמשחקי הקופסה לא הצליחו להעניק לנו את חוויית האקשן והאדרנלין אותם מצאנו בסדרות נטפליקס או משחקי ווידאו. אך אלו מצידם גרמו לנו לאבד את תחושת הגיבוש הכל כך חשובה עבור משפחה וחברים. משחק קופסה פאודה משנה את כללי המשחק, זהו חדר משחק בקופסה. 

הצורך באקשן ואדרנלין

חדר בריחה עד הבית עונה על הצורך באדרנלין ואקשן. אחת הסיבות להצלחתה של הסדרה פאודה הייתה כלל הנראה בזכות זה שהיא מתבססת על חוויות אמתיות של יוצריה במהלך שירותם הצבאי באתר דובדבן. היוצרים מביאים לנו את האקשן והאדרנלין של החיים האמיתיים והמלחמה בטרור, אל תוך סדרת טלוויזיה המרתקת רבים למסך וזוכה להצלחה עולמית. רבים מאיתנו יושבים מרותקים למסך וצופים בהשתוקקות בכל פרק אשר מספק לנו את רמת המתח והאקשן. חוויות דומות מעניקים לנו גם חדרי הבריחה. בחדרי הבריחה קבוצות חברים, עובדים ומשפחה יכולים ליהנות יחדיו בחוויה מתח ואדרנלין. חדרי הבריחה מכניסים את המשתתפים אל תוך המשחק פשוטו כמשמעו, ולכן גם הם זוכים להצלחה אדירה. אך חדרי הבריחה הם אינם משחק נגיש שאתם יכולים לשחק בספונטניות, כאשר אתם מבלים בבית. וכך נולד הרעיון למשחק קופסה חדש שהוא חדר בריחה בקופסה – משחק בריחה אשר מביא לכם את חווית המתח והאדרנלין, ואת הגיבוש החברתי אל תוך משחק קופסה שיאפשר לכם לשחק מבלי לצאת מהבית!

שיתוף פעולה נדיר

לא כל יום נפגשים יחדיו היוצרים של סדרת טלוויזיה מצליחה ,עם מומחים לתכנון והפעלת חדרי בריחה. שניהם אמנם עוסקים בבידור ושואפים להעניק חוויה. אך מדובר בדברים שונים – אלו פונים אל הצופים, ואלו פונים אל השחקנים. אך כאשר היצירתיות של שניהם נפגשת יכולים להיוולד מוצרים חדשים, וזהו בעצם הסיפור של חדר בריחה עד הבית המבוסס על חווית חדרי הבריחה וסדרת הטלוויזיה המצליחה פאודה.

אנחנו באסקפיזם בשיתוף פעולה עם יוצרי הסדרה, מביאים לכם חדר בריחה עד הבית, חדר בריחה בקופסה ומשחק שהשקענו בו מחשבה רבה. כך אתם יכולים ליהנות גם מחוויית האדרנלין והגיבוש של חדרי בריחה,  וגם מבילוי משפחתי-ביתי נעים שאפשר לשחק בכל זמן ובכל מקום. והכול בהשראת עלילות הסדרה שאתם אוהבים.

חדרי הבריחה שלנו זוכים להצלחה גדולה, לא רק בתור משחק מהנה ובילוי לשעות הפנאי, אלא בתור חוויה מגבשת. הזדמנות לצוותים שלמים להתמודד עם משימות צוות מורכבות בהן כל אחד צריך לתרום את חלקו למען הצלחת הקבוצה, וזאת תחת סיפור רקע מעניין וחוויה בזמן אמת. את אותו הערך המוסף הכנסנו לחדר בריחה בקופסה והמשחק מתאים גם לצורך גיבוש הצוות, וגם לערב משפחתי.

חדר בריחה בקופסה הוא אינו עוד משחק קופסה רגיל, וזאת לא רק בגלל הסיפור המעניין והמשימות היצירתיות. חדר בריחה פאודה מוחק את הגבול בין משחקי קופסה לבין משחקי ווידאו; במהלך המשחק מתחברים לאתר המשחק ושם נהנים מסרטונים, מפות, משימות ועוד דברים מדליקים אשר מהווים חלק מהמשחק ומעצימים את החוויה. כך אתם נהנים ממשחק אשר גורם לכם להרגיש כי אתם במשימה חשובה, בזמן אמת ובתנאים מציאותיים.

למי מתאים חדר בריחה עד הבית?

המשחק מומלץ לגילאי 14+ ולכל מי שאוהב אתגר מעניין ובילוי מדליק. אם אתם מחובבי הסדרה פאודה אז בכלל תעופו על המשחק ,אך הוא באמת מתאים לכולם ואינו דורש הכרות עם הסדרה.

דברו עם חוליית השירות שלנו
052-3564428

או שלחו לנו מייל
[email protected]